Konkurs wiedzy o zawodach

Doskonałą wiedzą na temat zawodów wykazały się pięcio oraz sześciolatki, które wzięły udział w konkursie „Co wiemy o zawodach”. Dzieci znakomicie odgadywały zagadki, wskazując niemal bezbłędnie wykonawców wielu zawodów, jak strażak, pielęgniarka, ale także szklarz czy murarz. Żadnego kłopotu nie sprawiło im także zadanie dotyczące wskazania narzędzi, którymi posługują się przedstawiciele poszczególnych zawodów. Zaangażowanie wszystkich przedszkolaków zostało nagrodzone piłkami, które trafiły do każdej z grup. Konkurs wiedzy o zawodach dzieci zakończyły wspólnym tańcem i odśpiewaniem piosenki o kierowcy.

Konkurs zorganizowały panie Marzenna Gregorowicz oraz Kamila Korneluk.

KK