Sukcesy artystyczne

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli  ostatnio wiele sukcesów artystycznych.

Julia Zaorska z kl.III A zajęła III miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tadeusz Kościuszko- niezłomny wojownik w walkach o niepodległość”, a Martyna Denis z kl. III B i Marta Michalak z kl. I A  otrzymały wyróżnienia. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się Zespole Szkół w Janowie Podlaskim.

W konkursie czytelniczym pt. „Wisła- nasza rzeka” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Terespolu uczestniczyli uczniowie klas I- III, IV-VI oraz gimnazjum.

W pierwszej kategorii II miejsce zajęła Amelia Kral, III miejsce- Mateusz Niedziela, a wyróżnienia otrzymali Kacper Ostapczuk i Daria Jaszczyk.

W kategorii kl. IV- VI wyniki były następujące:

I miejsceOliwia Pietrzak kl. V a

II miejsce- Magdalena Dąbrowska  kl. IV a

III miejsceKarolina Wieczorek kl. IV a

Wyróżnienia- Joanna Poleszczuk kl. IV a

Patrycja Kamińska kl. IV b

Wyróżnienie za pracę literacką w kategorii gimnazjalnej otrzymała Marta Michalak z kl. I A.

Opiekunami uczniów były panie: Danuta Daniluk, Anna Roguska, Barbara Misiejuk i Edyta Drobysz.