Choinka 2018

24 stycznia w naszej szkole odbyła się Zabawa Choinkowa. W pięknie udekorowanej przez Gimnazjalistów sali, jako pierwsi zabawę zaczęli uczniowie klas I-III. Dzieciaki fajnie się poprzebierały. Były pomysłowe, oryginalne i ciekawe kostiumy. DJ zabawiał, zapraszał i zachęcał do wspólnych tańców. Do zabawy aktywnie włączyły się uczennice Gimnazjum, które chętnie bawiły się i tańczyły z dziećmi. Były to: Oliwia Ptasińska, Paulina Kowal, Karolina Utko, Zyta Roguska i Karolina Białowąs. Dzieci bawiły się super. Rodzice jak zawsze przygotowali im słodki poczęstunek. Miłą niespodzianką była wizyta Mikołajów, którzy obdarowali wszystkie grzeczne dzieci prezentami-niespodziankami. O godz. 16.00 zabawę zaczęły klasy IV-VII i Gimnazjum. DJ puszczał najnowsze hity i przeboje, przy których młodzież świetnie się bawiła. Uczniowie dali się ponieść wesołej zabawie. Wszyscy czekamy na kolejną Zabawę Choinkową i prezenty.

Samorządy Uczniowskie