• Wakacyjny wypoczynek nad morzem

• 13.04.2018 12:11
      • TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ZARZĄD ODDZIAŁU POWIATOWEGO w Białej Podlaskiej ZAPRASZA

dzieci z klas II, III, IV, V, VI, VII szkoły podstawowej i młodzież z gimnazjum na wakacyjny wypoczynek nad morzem w 2018r. do Jastrzębiej Góry.

1. Termin: 25 CZERWCA 2018r. (poniedziałek) do 8 lipca 2018r. (niedziela)

2. Uczestnicy: 47 dzieci + 5 osób kadry pedagogiczno-medycznej

3. Miejscowość: Jastrzębia Góra, najdalej wysunięta na północ miejscowość Polski. Położona w woj. pomorskim, w pow. puckim, włączona na prawach osiedla w 1963r. w granice Władysławowa. Miejscowość odznacza się piękną plażą, malowniczą okolicą z głębokimi jarami, wąwozami, wyjątkowym mikroklimatem o właściwościach zdrowotnych. Powietrze czyste, wzbogacone jodem, który przenika do płuc w czasie kąpieli morskich i pieszych wędrówek brzegiem morza.

4. Zakwaterowanie: Ośrodek kolonijny „MEDUZA” ul. Rozewska 7, spełnia warunki kolonijne.

5. Transport: autokar PKS – przewoźnik doświadczony w obsłudze kolonii na trasach krajowych i zagranicznych, autokar pozostaje do obsługi kolonii.

6. Kadra: pedagogiczno-medyczna, doświadczona i sprawdzona w pracy kolonijnej z dziećmi

7. Program: wycieczki bliższe, dalsze autokarowe, rejs statkiem, plażowanie, gry i zabawy na miejscu w ośrodku, konkursy z nagrodami

8. Cena: 1 400 zł (w tym zapewniamy cały pobyt; rodzice dają drobne kieszonkowe)
        Wpłaty będą przyjmowane na podane rodzicom konto w 3 ratach:
        I-500 zł do 21 maja 2018
        II-500zł do 1 czerwca 2018
        III-400zł do 20 czerwca 2018

Są to terminy ostateczne.

UWAGA!

Zainteresowani rodzice, instytucje wypoczynkiem swoich dzieci, mogą zgłaszać się do biura TPD Plac Wolności 2 (należy wejść w bramę „pod zegarem” i na I piętro do TPD; czynne od wtorku do czwartku od 9-14). Rodzice otrzymają niezbędne informacje, odpowiedzi na pytania i pobiorą komplet dokumentów. Ostateczny termin zgłaszania dzieci przyjęto na dzień 20 maja 2018r.

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI
        ZARZĄD ODDZIAŁU POWIATOWEGO w Białej Podlaskiej, Plac Wolności 2