CZERWCOWE SUKCESY WOKALNE NASZYCH UCZNIÓW

Dnia 1 czerwca w Kodeńskim GCKiS odbył się III Wojewódzki Festiwal Solistów II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, podczas którego wykonawcy przygotowani przez nauczyciela T. Jezuita prezentowali dowolny repertuar. Terespolską ,,Jedynkę” reprezentowali - w kategorii szkół podstawowych: Julita Pieńkus, Natalia Mycko, Natalia Szołoniuk (II miejsce), Oliwia Hernik, Agnieszka Jarzyna (I miejsce), a w kategorii gimnazjum: Jagoda Szemietucha (I miejsce), Zuzanna Wic, Julia Iwaniuk (III miejsce). Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, obiad, lody, a laureaci nagrody rzeczowe.

14 czerwca odbyło się w Rokitnie XVI POWIATOWE SPOTKANIE  Z PIOSENKĄ WAKACYJNĄ. Był to konkurs dla solistów i zespołów, w którym jurorskim ocenom poddali się prezentując na scenie 2 piosenki: Gabrysia Szkuta, Julia Iwaniuk (I miejsce), zespół 3 gimnazjalistek ,,JAGAJUL”-J. Szemietucha, A. Omelaniuk, J. Szefer. ( II miejsce) oraz chór szkolny CORDA VOX pod kier. T.Jezuita ( I miejsce). Oprócz oklasków wykonawcy otrzymywali pamiątkowe statuetki, dyplomy i cukierki oraz pyszny obiad.

Link do artykułu na stronie podlasie24

W Rokitnie śpiewali piosenki wakacyjne