Wyróżnienie Natalii Szołoniuk w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Łodzi ma już swoją tradycję i cieszy się wśród młodzieży dużą popularnością. Uczniowie mają możliwość poznania i doświadczenia czegoś niecodziennego, wykraczającego poza szkolną rzeczywistość, możliwość poznania kultury i bogactwa języka rosyjskiego poprzez piosenkę, a także do zaprezentowania własnych umiejętności w niecodziennym repertuarze na profesjonalnej scenie.
W Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej rokrocznie bierze udział ok. 200 uczestników z ponad 70 szkół, wyłanianych spośród 400 uczniów zgłaszanych przez szkoły i Domy Kultury z całej Polski.
Wykonanie piosenki „Вдвоём” przez Natalię Szołoniuk podczas koncertu finałowego zostało ocenione gromkimi brawami przez publiczność, a Jury przyznało jej wyróżnienie.  Brawo!!!