Podsumowanie wyników konkursów szkolnych w roku 2018/2019

Dnia 13 czerwca 2019 roku podsumowaliśmy wyniki konkursów szkolnych. W tym roku szkolnym uczniowie klas najmłodszych wzięli udział w konkursach:  Omnibus, Mistrz ortografii, Mistrz kaligrafii, Mistrz przepisów drogowych, Mój ulubiony bohater literacki, Bezpieczny Internet, Wielka Brytania w oczach dziecka. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorami konkursów byli nauczyciele klas I-III: Beata Wolczyk, Anna Roguska, Eliza Lańska, Edyta Krzemińska, Danuta Daniluk, Zuzanna Jaroszuk, Barbara Misiejuk  oraz nauczyciel informatyki p. Małgorzata Kamińska, nauczyciel języka angielskiego p.Anna Puczka.

Wyniki konkursów:

Mistrz ortografii klas pierwszych:

Litkowska Maja Ia

Szymanowski Jakub I a

Królik Maciej Ib

Mistrz ortografii klas drugich:

Maja Chodzińska kl.IIb

Samanta Kamińska kl.IIa

Majek Bartłomiej IIc

Mistrz ortografii klas trzecich:

Sawczuk Kacper IIIa

Urbala Karolina III b

Mistrz kaligrafii klas pierwszych:

Aniela Arseniuk – Chiluk

Mikołaj Chomiuk

Maciej Królik

Mistrz kaligrafii klas drugich:

Wiktor Pawluczuk  kl.IIb

Mistrz kaligrafii klas trzecich:

Karolina Urbala

Wyróżnienia:

Amelia Stefaniuk, Samanta Kamińska,  Oliwier Niedźwiedziuk, Nicole Kolarz, Jakub Zalewski, Lena Androsiuk, Emil Mikitczuk.

Tytuł  Omnibusa zdobyli:

Zofia Wołodko

Maciej Królik

Kornelia Greczuk

Zuzanna Szelest

Tytuł Mistrza przepisów drogowych otrzymali:

w klasach pierwszych:  Sacharuk Igor, Byszuk Bartek,  Gregoruk Patryk, Sacewicz Bianka, Ostowski Wiktor, Aniela Arseniuk- Chiluk, Maciej Królik, Zofia Wołodko,

w klasach drugich:  Maciej Badalski, Krzysztof  Gołębiowski, Julia Marciniuk, Kacper Pawłowski, Zofia Poleszczuk, Wiktor Pawluczuk,

w klasach trzecich:  Butrym Michał, Sawczuk Kacper, Parzyszek Maciej, Zielińska Oliwia, Pilska Ola, Urbala Karolina.

W  konkursie Bezpieczny Internet:

I miejsce - Julia Łakasiak III a

II miejsce - Bartosz Panasiuk  Ia

III miejsce - Ola Kulik IIIa

Konkurs  Mój ulubiony bohater literacki

I miejsce -Jakub Kozak  IIa, Julia Łukasiak IIIa, Samanta Kamińska IIa

II miejsce -Zofia Poleszczuk IIB,  Antoni Pawluczuk II c, Elżbieta Jedrychowska IIc

III miejsce -  Aniela Arseniuk- Chiluk Ib,  Karina Panasiuk IIb, Anna Łukaszuk IIa, Julia Gobcewicz  IIc

Konkurs Wielka Brytania w oczach dziecka

zwyciężyła  Zofia Poleszczuk z klasy IIb, drugie  miejsce zdobyła Julia Rajca z klasy I a, trzecie miejsce zajęła Maja Chodzińska z klasy IIb.

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim uczniom życzymy udanych, spędzonych bezpiecznie wakacji!!!