• Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Rosja w zwierciadle symboli architektury”

• 13.11.2017 17:47
      • Uczniowie naszej szkoły już od czterech lat biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rosja w zwierciadle architektury”, zajmując czołowe miejsca. W tym roku również nas nie zawiedli.
        W dniu 10 listopada 2017 r. jury konkursu, organizowanego przez Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej UMCS przyznało nagrody.
        Kategoria: GIMNAZJUM
        II miejsce -  MARTA MICHALAK (Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu), 14 lat; tytuł pracy – „Kremlowska wieża zegarowa”.
        Marta zostanie zaproszona na uroczyste podsumowanie konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział.
                                                                                                                                        E.K.