• „MAGICZNE OGRODY”

• 16.05.2016 16:23

• 12 maja 2016 roku uczniowie klasy III a, III b wraz opiekunami panią Zuzią  Jaroszuk, Beatą Wolczyk, Anią Poleszczuk, Kasią Nowacką i panem Tomkiem Kuczyńskim odwiedzili w Janowcu „Magiczne Ogrody”. Gdy przekroczyliśmy bramę parku staliśmy się częścią magicznego świata. Wśród pięknych kwitnących drzew, krzewów i kwiatów zobaczyliśmy wielkie marchewki, gąsienice, smoki, ptaki, ogromne Krasnoludy i Mordole. Słuchaliśmy szumu wodospadów i strumyków. Hasaliśmy na placu zabaw. Na terenie parku zjedliśmy pyszny obiad oraz zakupiliśmy pamiątki. Żal było pożegnać się z piękną scenografią ogrodu ale  w Terespolu na dzieci czekali stęsknieni rodzice i musieliśmy wrócić do rzeczywistego świata. Wycieczka była bardzo udana. Polecamy ją innym.