• Spotkanie z psychologiem

• 05.11.2017 20:46
      • Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci przedszkolnych na spotkanie, które odbędzie się 09.11.2017r. (czwartek) o godz. 15.30 w budynku przedszkola.

W ramach spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

· (Nie)grzeczne dzieci - dlaczego dzieci zachowują się w określony sposób;

·   Trudne emocje - jak sobie z nimi radzić i jak tego uczyć;

·  Samoocena u dzieci - jak reakcje dorosłych w dzieciństwie przekładają się na zachowanie dzieci w późniejszym życiu;

·   Jak budować współpracę z dzieckiem, by było „grzeczne” i szczęśliwe.

Spotkanie poprowadzi:

mgr Krystyna Pomorska

psycholog, pedagog, certyfikowany terapeuta behawioralny, doktorantka i wykładowca Uniwersytetu SWPS oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej. Od 10 lat zaangażowana w pracę terapeutyczną z dziećmi (w tym z zaburzeniami rozwoju i zachowania). Prowadzi badania nad rozwojem umiejętności społeczno-emocjonalnych i komunikacyjnych u dzieci.

D. W.