• MINI PLAYBACK SHOW

• 29.03.2016 19:12

• 22 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. Z tej okazji Samorządy Uczniowskie klas IV – VI i Gimnazjum zorganizowały wiosenny konkurs MINI PLAYBACK SHOW, który polegał na zabawie w naśladownictwo gwiazd muzyki polskiej lub zagranicznej poprzez jak najwierniejsze  wcielenie się w rolę – imitując ich śpiew i taniec, przy wykorzystaniu autentycznych utworów, jako playbacku, w przygotowanych we własnym zakresie strojach i rekwizytach.

Wszystkie klasy świetnie się spisały, przygotowując zaskakujące publiczność i komisję oceniającą występy artystyczne. Jury, któremu przewodniczył Pan Dyrektor Zenon Iwanowski, dokonało oceny występów w dwóch kategoriach wiekowych:

IV – VI

I miejsce – Vb wychowawca p. Dorota Denis

II miejsce – IVb wychowawca p. Anna Warakomska

III miejsce – Va wychowawca p. Elżbieta Kuczyńska

I miejsce – IIIB wychowawca p. Grzegorz Jakuszko

II miejsce – IIIA wychowawca p. Ewa Rudzka

III miejsce – IB wychowawca p. Bogumiła Tymoszuk

Zwycięskie klasy otrzymały dyplomy i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i super zabawę.

Samorządy Uczniowskie klas IV-VI i Gimnazjum