• VI Bialska Liga Szachowa. Łomazy 1.04.2014r.

• 02.04.2017 21:09
      • Bardzo dobre wyniki zanotowali uczniowie klubu szachowego MOK ,,Debiut,,  Terespol, uczniowie Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu.
        Mateusz Prokopiuk zajął 1 miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i jednocześnie wygrał całe zawody w których startowało 96 osób.
        Marta Michalak była trzecia w kategorii szkół gimnazjalnych Marek Prokopiuk był czwarty w tej samej kategorii wiekowej.
        Piotr Pytka zajął trzecie miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV-VI.
        W kategorii uczniów szkoły podstawowej klas I-III bardzo dobrze zaprezentował się Mikołaj Lesik. Zajął 5 miejsce a jego rówieśnik Piotr Gołębiowski był dziesiąty.
        W sumie z Terespola startowało 16 szachistów. Opiekunowie Marek Ferens, Sławomir Leszek i Janusz Sałtrukiewicz.
        Podsumowanie całego cyklu Bialskiej Ligi Szachowej odbędzie się 22 kwietnia 2017r w Białej Podlaskiej.

Tekst i foto: Marek Ferens