• WYSTARTUJĄ W POWIECIE W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

• 22.04.2016 16:04
      • Obie nasze drużyny, dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej uzyskały awans do Finalu Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbędą się Konstantynowie 27 kwietnia. W eliminacjach międzygminnych, które odbyły się 21 kwietnia w Terespolu wystartowało osiem drużyn. Po cztery wśród dziewcząt i chłopców. Uczniowie startowali w konkurencjach takich jak bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na dystansie 600m dziewczęta oraz 1000m chłopcy. Wszystkie wyniki przeliczane były na punkty i sumowane drużynowo. Indywidualnie, wśród wszystkich uczestników, najwięcej punktów uzyskali: Kowal Paulina 211 (SP Terespol), Antonowicz Ewelina 192 (SP Piszczac), Jabkiewicz Wiktoria 176 (SP Kodeń) wśród dziewcząt oraz Makuła Marcel 193 (SP Małaszewicze), Falkiewicz Jakub 187 (SP Kodeń), Junkiewicz Dawid 178 (SP Piszczac),  Łazuga Konrad 166 (SP Terespol) wśród chłopców.

Reprezentacji SP nr1 Terespol
        Dziewczęta: Parafiniuk Iga, Kowal Paulina, Tymon Paulina, Marczuk Alicja, Pawluczuk Patrycja, Saj Katarzyna

Chłopcy: Pawlonka Bartłomiej, Terpiłowski Mateusz, Łazuga Konrad, Arseniuk Igor, Jaszczyk Arkadiusz, Kurasiński Filip

Wyniki drużynowe:
        Dziewczęta:
        Im - SP nr1 Terespol 779pkt.
        IIm - SP Piszczac 716 pkt.
        IIIm - SP Kodeń  641 pkt.
        IVm - SP Kobylany 616 pkt.

Chłopcy:
        Im - SP nr1 Terespol 652pkt.
        IIm - SP Piszczac 629 pkt.
        IIIm - SP Kodeń  591 pkt.
        IVm - SP Małaszewicze 585 pkt.