• FINAŁ POWIATU W MINI KOSZYKÓWCE

• 02.03.2017 09:45
      •             Zarówno dziewczęta jak i chłopcy SP  zajęli IV miejsca w Finale Powiatu w mini koszykówce. Dziewczęta grały 27 lutego w Konstantynowie. W meczu półfinałowym zmierzyły się z SP Wisznice. Do końca toczyły zaciętą walkę, ale ostatecznie przegrały. W drugim półfinale gospodynie pokonały SP Międzyrzec Podlaski. W meczu o III miejsce nasze reprezentantki znacznie przegrały  z rówieśniczkami z Międzyrzeca Podlaskiego.  Ostatecznie w zawodach zwyciężyły dziewczyny z Konstantynowa.
                 Drugi turniej z udziałem chłopaków odbył się 28 lutego w Ciciborze Dużym. Gospodarzem zawodów, gościnnie była Szkoła Podstawowa z Woskrzenic Dużych. W pierwszym meczu Zmierzyły się podstawówki z Woskrzenic i Wisznic, lepsi okazali się gospodarze wygrywając 32 : 10. W drugim półfinale nasza szkoła uległa SP 2 Międzyrzec Podlaski 16 : 12. W meczu o III miejsce zmierzyliśmy się z Wisznicami przegrywając  16 : 19. W meczu finałowym Woskrzenice pokonały Międzyrzec Podlaski 15 : 3.
        Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wystąpiły w takich samych składach jak w turnieju międzygminnym  w Terespolu.

GJ