• MINIKOSZYKARZE MISTRZAMI POWIATU !!

• 19.02.2018 15:18
      •

W dniu 19.02.2018 w hali w Terespolu odbył się Finał Powiatu w koszykówce chłopców szkół podstawowych. Brały w nim udział trzy drużyny, SP Konstantynów, SP Drelów i SP nr1 Terespol. Zespoły te walczyły o puchar BSZS oraz awans do Finału Rejonu.

W pierwszym meczu zmierzyły się szkoły z Konstantynowa oraz Drelowa. Zdecydowane zwycięstwo faworyta zawodów SP Konstantynów 37:9. Kolejny mecz, jakże ważny, gdyż wygrywająca drużyna najprawdopodobniej odniesie zwycięstwo w całym turnieju. Zmierzyły się tu SP nr1 Terespol oraz SP Konstantynów. Mecz był bardzo zacięty oraz bardzo dobry w wykonaniu gospodarz i zakończył się ich zwycięstwem 34 do 24. Teraz nasza szkoła musiała wygrać ostatni mecz aby zostać zwycięzcą turnieju. I tak się stało SP Terespol – SP Drelów 40 :9.

Wygrana i awans gospodarzy! Finał Rejonu odbędzie się w Białej Podlaskiej 8 marca

Skład reprezentacji SP Nr1 Terespol: Zaorski Czarek, Żuk Mateusz, Kurlonek Jakub, Ignaciuk Paweł, Litwiniuk Krzysztof, Jeromin Piotr, Zasiuk Dawid, Raszplewicz Maciej, Kubicki Marcel, Terpiłowski Patryk.

GJ