• Młode dziennikarki gazetki szkolnej Na Wariackich Papierach Zespołu Szkół nr 1 w Terespolu oficjalnie rozpoczęły kolejny rok pracy redakcji. W środę 23 września odbyło się tradycyjne już ognisko na Prochowni, w którym udział wzięły uczennice tworzące gazetkę oraz ich opiekunowie, pani Kamila Korneluk oraz pan Marek Ferens. Jak zawsze niezwykle gościnni byli panowie na co dzień opiekujący się Prochownią. Panowie Andrzej Lipowiecki oraz Jerzy Czerniak oprowadzili piąto i szóstoklasistki po tym wyjątkowym miejscu, pokazując najnowsze wystawy.

Po krótkie lekcji historii, redaktorki znakomicie bawiły się przy ognisku, organizując wiele zabaw i gier, które zdecydowanie zintegrowały grupę redakcyjną. Spotkanie zakończyło się tuż po godzinie osiemnastej, a uczennice niechętnie wracały do domu, planując już kolejne redakcyjne imprezy.

KK
    24.02.2016 21:38 | więcej »

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi
    Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi