• Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli  ostatnio wiele sukcesów artystycznych.

Julia Zaorska z kl.III A zajęła III miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tadeusz Kościuszko- niezłomny wojownik w walkach o niepodległość”, a Martyna Denis z kl. III B i Marta Michalak z kl. I A  otrzymały wyróżnienia. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się Zespole Szkół w Janowie Podlaskim.

W konkursie czytelniczym pt. „Wisła- nasza rzeka” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Terespolu uczestniczyli uczniowie klas I- III, IV-VI oraz gimnazjum.

W pierwszej kategorii II miejsce zajęła Amelia Kral, III miejsce- Mateusz Niedziela, a wyróżnienia otrzymali Kacper Ostapczuk i Daria Jaszczyk.

W kategorii kl. IV- VI wyniki były następujące:

I miejsceOliwia Pietrzak kl. V a

II miejsce- Magdalena Dąbrowska  kl. IV a

III miejsceKarolina Wieczorek kl. IV a

Wyróżnienia- Joanna Poleszczuk kl. IV a

Patrycja Kamińska kl. IV b

Wyróżnienie za pracę literacką w kategorii gimnazjalnej otrzymała Marta Michalak z kl. I A.

Opiekunami uczniów były panie: Danuta Daniluk, Anna Roguska, Barbara Misiejuk i Edyta Drobysz.

21.06.2017 10:02 | więcej »
  • Uczennice naszego gimnazjum brały udział w dwóch powiatowych konkursach plastycznych.
    Martyna Denis z kl. III B zajęła I miejsce w konkursie „Mój sukces sportowy”, Julia Zaorska z kl. III A – III miejsce w konkursie „Tadeusz Kościuszko- niezłomny wojownik w walkach o niepodległość”, natomiast wyróżnienia otrzymały Marta Michalak z kl. I A i Martyna Denis z kl. III B.
    Serdecznie gratulujemy!

09.05.2017 21:12 | więcej »
  • Dnia 15 czerwca 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Terespolu odbyło się podsumowanie konkursu czytelniczego „ Henryk Sienkiewicz w twórczości dzieci”.  Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji przedstawiającej scenę lub postać do wybranej książki pisarza. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. II miejsce zajęła Magda Warakomska z kl. V a, a wyróżnienia otrzymali: Oliwia Hernik i Natalia Szołoniuk z kl.V a.
    Gratulujemy!

21.06.2016 19:25 | więcej »
  • 16.04.2016 20:48 | więcej »
  •

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszego gimnazjum otrzymały wyróżnienia w konkursie plastycznym na Plakat Promujący XXV Powiatowe Biegi Uliczne w Terespolu. Są to: Paulina Mikołajczuk z kl. IA oraz Dorota Michalak z kl. II A

Wyróżnionym uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

25.02.2016 13:48 | więcej »

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi
    Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi