Stokrotki i Biedronki w kinie

27.03.2023 21:22
      W poniedziałek 27 marca czterolatki z grup Biedronek i Stokrotek wybrały się do kina Merkury w Białej Podlaskiej na bajkę pt. "Wróżka Zębuszka". Przedszkolaki z
      ogromnym zainteresowaniem oglądały historię psotnej Wioletty. Bajka o Wróżce Zębuszce bardzo wszystkim się podobała . W trakcie seansu słychać było wśród dzieci gromki śmiech. Przed drogą powrotną udaliśmy się oczywiście do restauracji McDonald's, by tam zjeść obiad. Wyjazd był bardzo udany i wszyscy w doskonałych nastrojach wróciliśmy do naszego przedszkola.
                                                                                                           K. Karmasz

Stokrotki świętują Dzień Kobiet

11.03.2023 06:39
      ,, Marzec, marzec pięknie się wystroił. w kole, w kole między dziećmi stoi. I gromadkę uśmiechniętą pyta jakie dzisiaj święto?"

Stokrotki na wycieczce

08.03.2023 19:45
      Grupa Stokrotek była na wycieczce w sali zabaw ,,Przystań zabawy" w Woskrzenicach. Była to dobra okazja do wspólnych zabaw i integracji. Pobyt dostarczył dzieciom dużo radości i możliwości spożytkowania własnej energii. Zabawa była super!

Dzień Dinozaura u Biedronek i Stokrotek

27.02.2023 20:34

W czwartkowy poranek (24.02)  dzieci z grupy biedronki i stokrotki obchodziły dzień dinozaura, który  przypada 26 lutego. Czterolatki tego dnia założyły specjalnie przygotowane przez wychowawczynie opaski. Podczas zajęć dowiedziały się jakie są gatunki dinozaurów. Oglądały zgromadzone książki i obrazki. Próbowały ustalić dlaczego wyginęły oraz czym się żywiły.  Poznały pracę paleontologa. Przedszkolaki brały udział w zabawach, których motywem przewodnim był dinozaur. Na zakończenie wspólnie kołysaliśmy chustą animacyjną, tak aby umieszczone na niej jajko jak najdłużej tam zostało. Dzień Dinozaura upłyną nam pod znakiem nauki i bardzo dobrej zabawy.

I. Szczepańska – Huk    i  K. Karmasz