• Plastyczne warsztaty u Skowronków

05.04.2023 20:02

W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców.pt "Pisanki, kraszanki jajka Wielkanocne", podczas których ozdabiano styropianowe jajka kolorowymi cekinami, malowano farbami, wyklejano kolorowym papierem. Dzieci z ciekawością i zainteresowaniem uczestniczyły w warsztatach wspólnie z rodzicami, niektóre z nich chętnie pomagały swoim mamą, tatom w doborze materiałów do pisanek. W czasie trwania tego spotkana przybliżono dzieciom tradycje związane  z Wielkanocą. Spotkanie z rodzicami zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

M. Butrym
    • Warsztaty wielkanocne dla rodziców (Sówki)

02.04.2023 12:04

Dnia 29 marca grupa "Sówek" gościła niezwykłych gości rodziców, babcie, aby wspolnie uczestniczyć w warsztatach plastycznych "Robimy wielkanocne palmy". Dla naszych przedszkolaków był to czas wspólnego przeżywania radości i dumy z obecności swoich bliskich. Po któtkim występie dzieci i zajęciach wprowadających w tematykę wielkanocną wszyscy z zapałem przystąpili do pracy. Z bazi,gałązek bukszpanu, wierzby, forsycji, barwinku, kolorowych kwiatów i wstążek powstały piękne i oryginalne palmy. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni aż miło było patrzeć. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną i miłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich w przedświąteczny nastrój.

M. G.

Świątecznie u Sówek

23.12.2022 09:48
      Grupa Sówek wraz z wychowawczyniami bardzo solidnie przygotowywała się do świąt Bożego Narodzenia. Mimo niewielkiej frekwencji udało się pięciolatkom przygotować piękne Jasełka, których nagranie otrzymali rodzice. Z przedstawieniem świątecznym Sówki udały się także do młodszych kolegów i koleżanek, oczarowując maluchy swoim występem.
      Sówki znakomicie bawiły się także podczas słodkich warsztatów, dekoraując pierniczki wykonane przez rodziców. Pyszne pierniczki szybko znikały z talerzyków, na szczęście udało się kilka uratować i dzieci zabrały je do domu, aby poczestować rodziców.

M.G