• Czerwony Kapturek na Mikołajki

• 09.12.2019 13:44
      • Z okazji Mikołajek grupa Wiewiórek przygotowała koleżankom i kolegom z przedszkola niespodziankę. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie o Czerwonym Kapturku, w którym jednak wilk zostaje umieszczony w rezerwacie dla zwierząt, a bohaterowie bajki chętnie go tam oglądają.

Dzieci znakomicie odegrały swoje role, zachwycając zarówno wygłaszanymi tekstami, jak i wykonywanymi piosenkami.

Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła aktorów dużymi brawami. Nawet trzecioklasiści, którzy przybyli specjalnie na przedstawienie, gratulowali sześciolatkom udanego występu. Dyrektor przedszkola Edyta Krzemińska w podziękowaniu za mini spektakl obdarowała sześciolatków cukierkami.

Przedstawienie przygotowała wychowawczyni Kamila Korneluk, natomiast ról dzieci wyuczyły się pod czujnym okiem rodziców.

KK