• Walentynkowe zabawy w grupie Wiewióreczek i Krasnali

• 19.02.2020 20:40
      • Wiele zabawy i radości sprawiły trzylatkom oraz ich starszym koleżankom i kolegom zabawy zorganizowane z okazji Walentynek. Przedszkolaki bawiły się w tym dniu jednak nie tylko pod hasłem miłości, ale przede wszystkim życzliwości i szacunku wobec każdego człowieka.

Dzieci wzięły udział w konkursach tanecznych – oczywiście w rytmie piosenek o miłości. Wykonały też piękne walentynki dla swoich rodziców, które ozdabiały z ogromnym zaangażowaniem. Wszyscy uczestnicy walentynkowej zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz lizaki.

Maluchy przygotowały także niespodziankę pani dyrektor Edycie Krzemińskiej – własnoręcznie przyozdobione serce. Wyjście do szkoły, gdzie osobiście wręczyły p. dyrektor swoją walentynkę,  stanowiło dla przedszkolaków ogromną atrakcję, trzylatki po raz pierwszy wybrały się tam bowiem z wizytą.

Walentynkowe atrakcje przygotowały wychowawczynie grup Kamila Korneluk oraz Katarzyna Nowacka.