• Wizyta żołnierzy

• 19.12.2021 20:24
      • Naszą grupę odwiedzili nietypowi goście, których wizyta sprawiła nam duże zaskoczenie jak również przysporzyła wielu okazji do poznania pracy żołnierzy. W naszym przedszkolu gościliśmy żołnierzy z 18 Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. To spotkanie zafascynowało nie tylko chłopców, ale jak się okazało również dziewczynki z naszej grupy. Zaproszeni goście zaprezentowali dzieciom swoje mundury, podręczny sprzęt oraz opowiedzieli o specyfice swojej pracy. Ponadto każdy przedszkolak miał możliwość przymierzyć żołnierskie nakrycie głowy, maskę przeciwgazową czy nałożyć kamizelkę ze specjalnym ekwipunkiem. Cieszymy się, że Panowie znaleźli dla nas czas i pokazali nam jak ważnym zawodem jest zawód żołnierza.