• Wizyta Pana Leśniczego w przedszkolu

• 07.04.2022 07:13
      • W dniu 6 kwietnia do naszego przedszkola przybył pan leśniczy z Nadleśnictwa Chotyłów. W tym wyjątkowym spotkaniu udział wzięły dzieci z grupy 3- latków i 4-latków. Pan leśniczy opowiedział nam o swojej pracy. Mówił o zwierzętach mieszkających w lesie i o ich potrzebach. Dzieci dowiedziały się jak należy zachować się będąc w lesie i jakich zasad przestrzegać. Na koniec maluchy same zadawały pytania panu leśniczemu, który wnikliwie na nie odpowiadał. Dzieci otrzymały także pamiątkowe magnesy i kolorowanki ze zwierzętami. Dzisiejsze spotkanie było bardzo interesujące i z pewnością poszerzyło naszą wiedzę o lesie i jego mieszkańcach.
                                                                                                                             K. Karmasz