• Życzymy Paniom tak jak nikt nie życzy...

• 15.10.2019 21:56
      • W piątek (11 października) obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku część artystyczną przygotowała grupa naszych zdolnych sześciolatków pod opieką pani Marzenki i pani Uli. Wiele pięknych życzeń i ciepłych słów wypłynęło wówczas z ust „starszaków”, a fenomenem było to, że recytowane przez dzieci wierszyki były samodzielnie ułożone przez grupę i dotyczyły zaproszonych gości. I tak dowiedzieliśmy się na przykład, że Pani wicedyrektor jest mocno zapracowana, ale ciągle uśmiechnięta, a Pani Wiesia skrycie marzy, by odwiedzić Chorwację. Na zakończenie zaproszeni goście otrzymali urocze upominki, które jeszcze długo będą kojarzyły się z przyjemnymi doznaniami, jakie wywołało wśród widzów przedstawienie.

D. Wójcik, M. Grygorowicz