• Wiewióreczki na warsztatach kulinarnych w Galerii Smaków

• 25.11.2019 11:05
      • 19 listopada grupa sześciolatków wybrała się do restauracji Galeria Smaków, aby poznać tajniki przygotowywania potraw, zwłaszcza zaś lubianej przez wszystkich pizzy. Pod okiem właścicielki Agnieszki Drab oraz pracownicy restauracji Magdy sześciolatki ugniatały ciasto, a następnie komponowały ulubiony smak pizzy z różnych składników. Dzieci zaniosły gotowe danie do kuchni, gdzie obserwowały, jak kucharze wkładają je do specjalnych pieców. Pani Agnieszka przy okazji opowiedziała o ich pracy, wskazując w kuchni miejsca przygotowywania poszczególnych potraw.

Kiedy pizza piekła się w piecu, dzieci wyciskały soczki owocowe.

Warsztaty zakończyły się obiadem, na który mali kucharze zaprosili członków swoich rodzin.

Pani Agnieszka, właścicielka restauracji serdecznie podziękowała sześciolatkom za udział w zajęciach i na pamiątkę pobytu w Galerii Smaków wręczyła wszystkim duże drewniane łyżki.

Warsztaty zorganizowała wychowawczyni Kamila Korneluk.