Świąteczne spotkanie w grupie Wiewióreczek

W bardzo miłej i radosnej atmosferze upłynęło świąteczne spotkanie w grupie sześciolatków, w którym uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami oraz dziadkami, których serdecznie powitała dyrektor Edyta Krzemińska, składając jednocześnie najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świat.

Przedszkolaki zaprezentowały się swoim najbliższym w przedstawieniu o Czerwonym Kapturku, dowodząc po raz kolejny swoich zdolności zarówno aktorskich, jak i muzycznych. Następnie wspólnie z rodzicami dzieci wykonały piękne stroiki, które na pamiątkę spotkania oraz warsztatów zabrały ze sobą.

Czas spędzony podczas wspólnej pracy nad stroikami umilała bożonarodzeniowa muzyka, ale także słodki poczęstunek.

To świąteczne spotkanie przygotowała wychowawczyni Kamila Korneluk.
                                                                                                                              KK

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi