Dzień Babci i Dziadka w grupie Wiewióreczek

„Super Babcia – Super Dziadek” śpiewały sześciolatki z naszego przedszkola ukochanym dziadkom, którzy 5 lutego przybyli na uroczyste spotkanie zorganizowane specjalnie na ich cześć.

Sześciolatki przygotowały dziadkom występ artystyczny – wierszykiem, piosenką, a także zabawnymi skeczami pokazali, jak ważne miejsce zajmują w sercach swoich wnucząt. Dzieci wręczyły także własnoręcznie przygotowane prezenty, piękne korale oraz kalendarze.

Podczas tego wyjątkowego spotkania przedszkolaki zaprosiły także swoich dziadków do zabawy. Były więc tańce i konkursy, które wzbudziły wiele radości oraz śmiechu.

Święto Babci oraz Dziadka sześciolatki przygotowały pod okiem wychowawczyni Kamili Korneluk, natomiast słodki poczęstunek z pysznym domowym ciastem rodzice przedszkolaków.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi