DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia.
W tym dniu dzieci przyniosły do szkoły swoje misie (duże, małe, stare i nowe, kolorowe i ... mniej kolorowe). Wraz ze swoimi pluszakami zebrały się na sali gimnastycznej i obejrzały teatrzyk kukiełkowy  o tym, jak Kłapouchy zgubił ogon a Puchatek pomógł go odnaleźć.
W kolorowej scenerii w role Kłapouchego, Puchatka, Sowy i narratora wcielili się Julia, Mateusz, Alicja i Jakub z kl. III a. Następnie dowiedzieliśmy się, dlaczego utworzono ten radosny dzień. Uczennice z klas trzecich - Małgosia i Nikola - przeprowadziły również ciekawe zabawy interaktywne nawiązujące  do naszych emocji.
Na zakończenie nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia z naszymi pluszowymi misiami.
Było bardzo milo i radośnie.
Dzień Pluszowego Misia przygotowały p. Anna Klim i p. Anna Kulhawczuk.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi