Podsumowanie projektu „Terespolskie Jarmarki 2018-2019”

15 grudnia w terespolskim liceum odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Terespolskie Jarmarki 2018-2019”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol.

W Jarmarku Bożonarodzeniowym brali udział uczniowie naszej szkoły.

Zajęcia warsztatowe z ceramiki  oraz wykonywania szopek, gwiazd kolędniczych  trwały trzy miesiące. Uczennice uczyły się pod okiem instruktora p. Krzysztofa Badalskiego. Efekt ich pracy można było podziwiać podczas jarmarku.

W warsztatach uczestniczyły: Natalia Nowacka, Amelia Kral, Julia Danieluk, Natalia Przygocka, Karolina Przygocka, Dominika Przygocka, Izabela Lipowiecka, Agata Kłos, Alicja Poleszczuk, Patrycja Palak, Natalia Kral, Julia Nowacka, Karolina Wieczorek, Martyna Kulik, Magdalena Nowacka, Weronika Greczuk, Kornelia Greczuk.

Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi