• „Trzeciaki” podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2019’

• 03.01.2020 16:51
      • 15 XII uczniowie klas trzecich mieli okazję prezentować szkołę podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Grupa teatralna biorąca udział w warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej w Terespolu przygotowała pod kierunkiem wychowawczyń: Edyty Krzemińskiej i Elizy Lańskiej widowisko „O tym, jak się Chrystus rodził, a Heroda diabli wzięli”. Na scenie nie zabrakło tańca i śpiewu. Występy małych aktorów, bajeczne kostiumy, scenografia wzbudziły zainteresowanie nawet tej najbardziej wymagającej – najmłodszej widowni, która nagrodziła występujących gromkimi brawami. Aktorzy otrzymali od Prezesa Stowarzyszenia pamiątkowe dyplomy. Podziękowania należą się nie tylko młodym aktorom: Maciejowi Badalskiemu, Mai Chodzińskiej, Julii Gobcewicz, Krzysztofowi Gołębiowskiemu, Mai Kosak, Aleksandrze Kowaluk, Annie Łukaszuk, Lenie Machnowskiej, Julii Marciniuk, Weronice Modelewskiej, Karinie Panasiuk, Wiktorowi Pawluczukowi, Julii Polaczuk, Zofii Poleszczuk, Julii Rafałko, Mateuszowi Samociukowi, Jakubowi Skolimowskiemu, Jakubowi Szelągowi, Małgorzacie Wasiluk, Natalii Zbrożek, ale też ich rodzicom, którzy cierpliwie znosili kilkumiesięczne próby i związane z tym niedogodności.