Zabawa Choinkowa 2020

7 lutego w naszej szkole odbyła się Zabawa Choinkowa. W pięknie udekorowanej sali, jako pierwsi zabawę zaczęli uczniowie klas I-III. Wodzirej „Fantomasz” zabawiał dzieci, zapraszał do wspólnych tańców, prowadził wiele ciekawych zabaw. Wsparciem imprezy były uczennice klas VIII, które chętnie bawiły się i tańczyły z młodszymi uczniami. Dzieci bardzo fajnie się  poprzebierały. Miały ciekawe, pomysłowe i oryginalne stroje. W salach rodzice przygotowali dzieciom słodki poczęstunek oraz prezenty-niespodzianki. Nie zabrakło również Mikołaja, który bawił się z dziećmi na sali. O godzinie 16.00 zabawę zaczęły klasy IV-VIII. Młodzież świetnie się bawiła przy najnowszych hitach i przebojach. Wszyscy uczniowie dali się ponieść rytmom wspaniałej, tanecznej i melodyjnej zabawie. Było super!

S U

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi