• Informacja dla Rodziców

• 09.10.2020 12:49
      • Drodzy rodzice/opiekunowie prawni!

W związku z zakończeniem okresu adaptacyjnego prosimy o nieprzebywanie na korytarzach szkolnych. Na dzieci rodzice/opiekunowie prawni czekają w szatni szkolnej.

Po przyprowadzeniu dziecka do szatni, rodzic/opiekun prawny niezwłocznie opuszcza budynek szkoły.

O odbiorze dziecka ze świetlicy rodzic/opiekun prawny informuje pracownika sekretariatu, który zgłasza ten fakt wychowawcy świetlicy.

Następnie dziecko udaje się do szatni szkolnej, gdzie czeka na nie rodzic/opiekun prawny.

Rodzice/opiekunowie prawni mają prawo do spotkania z wychowawcą klasy, nauczycielem po wcześniejszym umówieniu się. W dniu wyznaczonego spotkania należy zgłosić w sekretariacie szkoły godzinę konsultacji.

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O OBOWIĄZKU ZASŁANIANIA UST I NOSA NA TERENIE OBIEKTU.