• Zdalne nauczanie w klasach 4-8

• 24.10.2020 13:18
      • W związku z podjęciem decyzji przez władze państwowe o nauczaniu zdalnym klas IV – VIII informuję, że od dnia 26-10-2020r. do dnia 08-11-2020 r. wymienione klasy będą pracować w systemie zdalnym. Przedszkole i klasy I - III będą pracowały tak jak dotychczas. Stołówka szkolna oraz świetlica nadal będą funkcjonowały w trybie dotychczasowym. Lekcje zdalne będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym planem zajęć. Większość zajęć będzie odbywać się on-line programem wcześniej stosowanym, tj. Wabbit. Będziemy też korzystać z dziennika elektronicznego. Proszę w miarę możliwości zapewnić swoim dzieciom sprzęt komputerowy i łącze internetowe. W przypadku braku urządzeń komputerowych proszę o zgłaszanie się do dyrekcji szkoły. W chwili obecnej będziemy zaspokajać braki sprzętowe u rodzin mających dwoje i więcej dzieci uczących się w klasach IV - VIII. W przypadku zaspokojenia potrzeb  wymienionych rodzin postaramy się udostępnić urządzenia pozostałym potrzebującym. Wierzę, że wspólnie uda nam się przebrnąć ten trudny dla wszystkich okres. O jakichkolwiek zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

DYREKTOR

Z.IWANOWSKI