• #MuremZaPolskimMundurem

• 03.12.2021 13:23
      • Z inicjatywy nauczycieli i dyrekcji naszej szkoły 30 listopada odbyło się w hali sportowej spotkanie uczniów  z żołnierzami strzegącymi naszej granicy. Uczestniczył w nim również burmistrz miasta pan Jacek Danieluk.

Chór Corda Vox wspólnie z żołnierzem- solistą zaśpiewał wiązankę pieśni patriotycznych. Dzieci z klas 1-3 wręczyły wszystkim żołnierzom przygotowane przez siebie i przedszkolaków kolorowe laurki. Oprócz gromkich braw otrzymali w podziękowaniu cukierki. Żołnierze  przygotowali także uczniom niespodziankę- pokaz samoobrony oraz sprzętu wojskowego. Pracownicy szkoły aby umilić żołnierzom ich trud oraz okazać wdzięczność, zorganizowali poczęstunek z domowych ciast.

Dyrektor szkoły pan Zenon Iwanowski składa podziękowania wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości.