• KONKURS NA BOMBKĘ

• 09.01.2022 16:56
      • W szkole nieustannie coś się dzieje, bowiem nauczyciele i dyrekcja starają się aktywować uczniów, pobudzać ich wyobraźnię oraz kreatywność, a przede wszystkim mobilizować do samodzielności.

Jednym ze sposobów realizacji tego założenia było zorganizowanie w grudniu 2021 r. przez panią Dorotę Szprychel konkursu dla uczniów klas I-III na najładniejszą bombkę.

Wpłynęło 21 prac. Były bardzo różnorodne ze względu na technikę wykonania oraz reprezentowały różny poziom samodzielności, pomysłowości i dokładności.

Wyłonienie najlepszych bombek okazało się zadaniem dość trudnym, niemniej jednak do nagród i wyróżnień zostało wybranych 6 prac. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają dyplomy oraz nagrody (nagrody główne, wyróżnienia i nagrody pocieszenia) ufundowane przez organizatora.

Listę nagrodzonych i wyróżnionych uczniowie poznają podczas najbliższego apelu.