• KONKURS NA STROIK BOŻONARODZENIOWY

• 18.01.2022 19:08
      • Na początku grudnia 2021 r. ogłoszono w szkole konkurs dla uczniów klas I-III na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy. Wpłynęło 20 stroików, które oceniało Jury w składzie: Edyta Krzemińska (wicedyrektor), Edyta Drobysz (plastyk), Dorota Szprychel (organizator).

Szkoła nie pamięta konkursu, w którym aż tak trudno było wyłonić zwycięzców, bowiem wszystkie prace reprezentowały jednakowy, niezwykle wysoki poziom artystyczny. Niestety, nie można było nagrodzić wszystkich. Nikt jednak nie odejdzie z pustymi rękoma, bowiem organizator przewidział również dyplomy za uczestnictwo oraz nagrody pocieszenia. Wybierając najlepsze prace, Jury kierowało się przede wszystkim kryteriami: SAMODZIELNOŚĆ wykonania, pomysłowość, wkład pracy i ogólny wyraz artystyczny.

Wręczenie nagród ufundowanych przez organizatora oraz dyplomów odbędzie się podczas najbliższego apelu.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się (kolejność nie odzwierciedla kolejności lokat): Karolina Mikołajczuk, Julia Kurowska, Gniewosz Szpyruk, Paulina Oleszczuk, Michalina Chiluk, Nina Trebik i Paulina Kamińska.
        Gratulujemy.