• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY w klasach IV – VIII

   • 03.04.2022 19:04
   •  

    1 MARCA obchodziliśmy w szkole PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.

    Naszą zabawę rozpoczął  Konkurs MINI PLAYBACK SHOW, podczas którego swoje artystyczne występy prezentowały poszczególne klasy, wcielając się w gwiazdy muzyczne. Jury w składzie: pani Edyta Krzemińska, pan Grzegorz Machnowski, pan Tomasz Jezuit oraz przedstawicielka społeczności szkolnej – Natalia Przygocka przy ocenie brało pod uwagę charakteryzację, choreografię i ruch sceniczny, poziom odwzorowania oryginału, znajomość utworu i tekstu oraz oryginalność wykonania. Bezkonkurencyjna okazała się klasa VIIIB, która swoim wykonaniem piosenki „Rudy się żeni” podbiła nie tylko serca jury, ale także całej publiczności, zdobywając główne nagrody – I miejsce oraz Nagrodę Publiczności.

    PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY był także dniem bez plecaka. Tego dnia cała społeczność uczniowska zamienił tradycyjny plecak na inne nosidła. Najzabawniejsze i najoryginalniejsze pomysły zostały nagrodzone w ramach konkursu na NAJBARDZIEJ ODLOTOWE NOSIDŁO KSIĄŻKOWE.

    Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i super zabawę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również w tak dobrych nastrojach PRZYWITAMY WIOSNĘ😊

    Samorząd Uczniowski IV-VIII

   • Wróć do listy artykułów