• Szkolne Dni Olimpijczyka

• 25.05.2022 16:02
      • 20 maja dzieciaki z klas I-III obchodziły Szkolne Dni Olimpijczyka. Uroczystość promowała idee olimpijskie. Ceremonia rozpoczęła się od wniesienia flagi olimpijskiej i zapalenia znicza. Następnie dzieci odczytały Apel Olimpijski. Imprezę otworzył dyrektor szkoły Pan Zenon Iwanowski i Burmistrz Miasta Terespol Pan Jacek Danieluk. Po ceremonii otwarcia odbyła się wspólna rozgrzewka a następnie bieg wszystkich klas z wychowawczyniami dookoła szkoły. Po ukończeniu biegu każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Następnie uczniowie udali się na boisko, gdzie były przygotowane dla nich zabawy sportowe i animacje, tj. malowanie twarzy, kręcenie zwierzątek z balonów, puszczanie mega baniek mydlanych. Zabawy i animacje przeprowadziły uczennice z klasy 5a, którym bardzo dziękujemy. Było dużo zabawy i uśmiechów, już nie możemy doczekać się następnego roku.