• PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2019\20

• 23.02.2021 14:12

Uczniowie rok szkolny 2019\20 pierwszy raz w historii ze względu na pandemię kończyli w trybie zdalnym. Nie udało się także przeprowadzić wszystkich zawodów  w ramach współzawodnictwa sportowego szkół. Nie mniej jednak nieoficjalnie podsumowano wyniki rywalizacji.  Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach – Igrzyska Dzieci ( uczniowie klas IV-VI ) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( VII – VIII ). W obu kategoriach stanęliśmy na drugim stopniu podium ulegając tylko  SP3 Międzyrzec Podlaski. Na taki wynik złożyły się czołowe lokaty naszych uczniów m.in. w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych, biegach ulicznych, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, nożnej oraz szachach.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – IGRZYSKA DZIECI

1.SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI – 640pkt