• SUKCESY SZACHOWE NASZYCH UCZNIÓW

15.12.2020 23:38

W dniu 12 grudnia w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się podsumowanie Podlaskiej Ligi szachowej. W cyklu turniejów z sukcesami startowali uczniowie naszej szkoły. W końcowej klasyfikacji miejsca na podium zajęli: II- Krzysztof Gołębiowski, III- Piotr Gołębiowski na wysokim V miejscu uplasowała się Aleks Kral. W zawodach uczestniczył również Filip Samociuk. W śród klasyfikacji szkół, SP nr 1 w Terespolu zajęła III miejsce.

Dodatkowo w sierpniu odbyły się Mistrzostwach Województwa Lubelskiego do lat 12 i 14. Tytuł  Mistrza Województwa Lubelskiego zdobył Piotr Gołębiowski. Wszyscy wyżej wymienieni to zawodnicy MOK Debiut Terespol. Opiekunami zawodników są panowie Sławomir Leszek oraz Marek Ferens.

Serdeczne gratulacje!

• WYGRANA W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ

16.03.2020 22:13

W Piszczacu, 4 marca odbyły się eliminacje międzygminne chłopców klas VI i młodszych. Bardzo dobrze w zawodach tych spisali się nasi uczniowie . Reprezentanci naszej szkoły wygrali wszystkie spotkania i uzyskali awans do Finału Powiatu. Zawody te rozegrane zostaną w Terespolu.

Skład reprezentacji:

Gołębiewski Piotr, Leonienko Filip, Lesik Mikołaj, Wawryszewicz Kacper, Zasiuk Jakub, Poleszczuk Szymon, Zub Patryk, Pastuszuk Jakub, Stefaniuk Piotr, Lewczuk Szymon

• TRZECIE MIEJSCE W POWIECIE W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

16.03.2020 21:57

2 marca w naszej szkole rozegraliśmy eliminacje międzygminne w mini koszykówce chłopców (klasy VI i młodsi). Po zwycięstwach nad SP Kodeń 29:12 oraz SP Piszczac 30:11 uczniowie naszej szkoły uzyskali awans do Finału Powiatu. Zawody te odbyły się 9 marca w Konstantynowie.

Skład reprezentacji :

ZUB PATRYK, LEWCZUK SZYMON, LESIK MIKOŁAJ, STEFANIUK PIOTR, Wawryszewicz Kacper, PASTUSZAK JAKUB, POLESZCZUK SZYMON, MALISZEWSKI MATEUSZ, BIELAK BARTEK, Kołodziej Alan, ZASIUK JAKUB, Ciapka Adam
    • Eliminacje międzygminne w koszykówce dziewcząt klas VII-VIII

20.02.2020 08:44

Czternastego lutego 2020 r. w hali sportowej zostały rozegrane eliminacje międzygminne w koszykówce dziewcząt klas VII-VIII. W zawodach brały udział drużyny: z Piszczaca i Terespola. Nasze dziewczęta pokonały drużynę z Piszczaca. Zwycięstwo to dało awans do finału powiatu. Reprezentacja SP nr 1 Terespol:
      Aleksandra Guziuk, Maja Raźniewska, Kinga Huk, Patrycja Miareczka, Martyna Wawryszuk, Kinga Szczygielska, Oliwia Kowalska.

• DRUGIE MIEJSCE TERESPOLSKICH KOSZYKARZY

17.02.2020 11:37

5 lutego w naszej hali rozegrane zostały  eliminacje międzygminne w koszykówce chłopców klas VII-VIII. W zawodach brały udział drużyny z Kodnia, Piszczaca oraz gospodarze, Tererspol. Najlepszą drużyną turnieju okazali się uczniowie SP Terespol pokonując Piszczac 28:14 oraz Kodeń 21:14. Zwycięstwo to  dało awans Do Finału Powiatu. Drugie miejsce zajęła drużyna z Kodnia pokonując 20:11 rówieśników z Piszczaca.

Finał Powiatu odbył się 13 lutego w Konstantynowie. Tam nasi uczniowie w meczu półfinałowym pokonali drużynę z Łomaz 28:6 a w finale ulegli gospodarzom 25:11, osiągając drugie miejsce powiecie bialskim.

Dokładne wyniki:

Szkoła Podstawowa w Drelowie - Szkoła Podstawowa w Konstantynowie            8:35

Szkoła Podstawowa Nr 1w Terespolu    - Szkoła Podstawowa w Łomazach          28:6