• PODSUMOWANIE ZMAGAŃ W SZCZYPIORNIAKA

03.04.2023 09:17

Zakończyły się zmagania międzyszkolne w bardzo popularnej i lubianej przez Naszych uczniów dyscyplinie jaką jest piłka ręczna.  W grupie starszej, klasy VII i VIII ( Igrzyska Młodzieży Szkolnej) Nasi reprezentanci pechowo rywalizację zakończyli na etapie międzygminnym. Do awansu zabrakło jednej bramki. Wyniki przedstawiały się następująco: Piszczac-Kodeń 6:11, Piszczac-Terespol 6:4, Kodeń-Terespol 7-10.Zawody odbyły się w Piszczacu 27 marca.
      W młodszej grupie, kl. IV-VI (Igrzyska Dzieci) ponownie udało się awansować do Finału Rejonu, gdzie zajęli IV miejsce. Jest to ogromny sukces. W kolejnych turniejach reprezentanci "Jedynki" pokonali: Piszczac, Małaszewicze, Tuczną SP2 Międzyrzec Podlaski oraz Swory. W Finale Rejonu, który odbył się 30 marca w Białej Podlaskiej, ulegliśmy specjalizującym się w tej dyscyplinie sportu drużynom z SP nr 3 Biała Podlaska (Olimp Biała Podlaska) oraz SP nr 1 Łuków.
      Szkołę reprezentowali:
      VII-VIII

Kozłowski Michał, Jurek Paweł, Mućka Tomasz, Kołodziej Alan, Stefaniuk Piotr, Jakimiak Wojciech, Oniszczuk Arek, Sawczuk Kacper, Szczygieł Daniel, Kolejko Fili
      IV-VI

Byszuk Bartłomiej, Gołębiowski Krzysztof, Jankowski Franek, Machnowski Jakub, Marczewski Szymon, Romaniuk Dawid, Sacharuk Igor, Samociuk Mateusz, Steć Eryk, Szeląg Jakub, Śledź Wojciech, Trzaskalski Szymon, Żuk Filip

• Eliminacje międzygminne w koszykówce.

06.03.2023 20:17

W dniach 28 lutego i 1 marca nasza szkoła była gospodarzem zawodów w koszykówce. Pierwszego dnia rywalizowali chłopcy kategorii Igrzyska Dzieci (klasy VI i młodsze) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Klasy VII-VIII). W młodszej grypie, chłopcy walczyli z rówieśnikami z Kodnia wygrywając zdecydowanie 24 do 2. W starszej kategorii nasi uczniowie wygrali z Piszczacem oraz przegrali w końcówce meczu z zawodnikami z Kodnia - zwycięzcami turnieju.

Drugiego dnia rywalizowały dziewczyny klas VII i VIII. W pierwszym meczu nasze reprezentantki wygrały z ekipą z Kodnia następnie uległy przeciwniczkom z Piszczaca, które okazały się najlepszą drużyną zawodów. Zwycięskie drużyny z każdej kategorii wystąpią w zawodach powiatowych.

Składy reprezentacji SP 1 Terespol
      Chłopcy klasy VI i mł.:

Jakub Szeląg, Jakub Machnowski, Krzysztof Gołębiowski, Mateusz Samociuk, Eryk Steć, Igor Sacharuk, Maks Kuźnicki, Bartek Byszuk, Filip Żuk, Jakub Wawryszewicz, Gregoruk Patryk

Chłopcy klasy VII i VIII:

Szymon Lewczuk, Michał Kozłowski, Daniel Szczygieł, Paweł Jurek, Alan Kołodziej, Piotrek Stefaniuk, Tomasz Mućka, Arek Oniszczuk, Filip Kolejko, Kacper Sawczuk

Dziewczęta:
      Julia Skiba, Maria Juszczuk, Julia Witkowicz, Eunika Masiuk-Androsiuk, Oliwia Zielińska, Lidia Parzyszek, Natalia Jarocka, Katarzyna Selwesiuk, Julia Łukasiuk, Maja Koper, Patrycja Markowska, Maja Gregoruk, Zuzanna Andrzejuk, Weronika Greczuk, Weronika Tabulsk
    • UCZCILIŚMY ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI NA BIEGOWO

15.11.2022 19:27

Liczna reprezentacja naszej  jedynki wzięła udział w Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim. Łącznie wywalczyliśmy 16 miejsc w pierwszej szóstce zawodów oraz dziewięć medali. Złote medale w swoich kategoriach wiekowych zdobyli : SZYMN LEWCZUK, NIKOLA ZASIUK,ANIELA CHILUK i LENA MACHNOWSKA. SZYMN TRZASKALSKI, FILIP ŻUK, MICHAŁ KOZŁOWSKI, KAROLINA MIKOŁAJUK i JULIA GNIECIAK ukończyli zawody na drugich pozycjach. Ponadto w czołowej szóstce do mety dobiegli- ERYK STEĆ, MARYSIA STEĆ, JULIA KRZEŚNIAK na miejscach IV, MIŁOSZ MACHNOWSKI i MAJA DĄBROWSKA na miejscach V oraz JAKUB SZELĄG i JULIA WITKOWICZ na VI. Całej reprezentacji serdecznie gratulujemy.

• Mistrzostwa Polski

24.10.2022 20:46

W dniach 20 -23 października w Sokołowie Podlaskim odbywały się Mistrzwa Polski Młodziczek i Młodzików do lat 15 .W mistrzostwach tych brało udział 2 uczniów z naszej szkoły Bartosz Łazuga i Patryk Zub,obydwaj zdobyli brązowe medale. Chłopakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• SUKCESY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

17.10.2022 09:28

Po bardzo udanym starcie w Finale Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 4.10 w Wiszynicach, 13 października udaliśmy się na kolejny etap do Adamowa. W Wisznicach wszystkie nasze cztery drużyny zajęły pierwsze miejsca. Ta sztuka nie udała się nam od wielu lat. W Adamowie uczniowie SP nr 1 w Terespolu zajęli- II miejsce dziewczęta klas 7-8, awans do Finału Wojewódzkiego. III miejsce chłopcy klas 4-6 oraz IV miejsce chłopcy klas 7-8. Ze względu na uroczystości szkolne Związane z Dniem Edukacji Narodowej dziewczyny klas 4-6 nie mogły wystartować.