"Bóg się rodzi"

Dnia 19.12.2019r. w grupie I 3-latków odbyły się jasełka pt. "Bóg się rodzi". Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształtowanie umiejętności wyrażania uczuć, wzmacniania więzi emocjonalnych z rodziną oraz rozwijanie predyspozycji i uzdolnień aktorskich u dzieci. Przedstawienie było wyjatkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Sala wypełniona była aniołami, pastuszkami oraz głównymi bohaterami Maryją i Józefem. Dzieci pięknie recytowały przygotowane wierszyki oraz pięknie śpiewały kolędy i pastorałki. Następnie zostały zorganizowane warsztaty plastyczne ozdabiania bombek ze styropianu. Przedszkolaki  wraz z rodzicami wykonały piękne ozdoby choinkowe, które zabrały do domu. To były wyjątkowe, magiczne i wspaniałe chwile dla wszystkich.

R. Bednarzak

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi