• Maluchy przywitały Wiosnę

• 21.03.2022 17:02
      • 21 marca maluchy z naszego przedszkola, podobnie jak dzieci i młodzież z całej Polski, pożegnały Panią Zimę i z radością powitały Panią Wiosnę.

W tym dniu w strojach naszych przedszkolaków oraz wychowawczyń przeważał kolor zielony oraz żółty. Najpierw każda grupa świętowała w swojej sali – były rozmowy o oznakach wiosny, filmiki edukacyjne, prace plastyczne dotyczące wiosny, a także tańce oraz zabawy ruchowe w wiosennym klimacie.

Po godz. 10.00 wyposażone w kolorowe kwiaty oraz gałązki z bibułkami dzieci wyruszyły w pochodzie, aby odprowadzić Marzannę pod przejazd kolejowy – skąd pociągiem wyruszyła w świat daleki😊

Przedszkolaki z radością przywitały Panią Wiosnę i cudowną wiosenną pogodę, która miejmy nadzieję, zagości już u nas na stałe.

KK