• „Kartka urodzinowa dla Straży Granicznej”

• 16.06.2021 21:32

• W związku z 30 rocznicą powstania Straży Granicznej i Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Kartka urodzinowa dla Straży Granicznej” zorganizowanym przez Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej  w Chełmie. Celem przedsięwzięcia było przybliżenie uczniom szkół podstawowych obrazu służby pełnionej przez funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz wzmocnienie relacji funkcjonariuszy SG z lokalną społecznością. Spośród uczniów naszej szkoły udział wzięło 10 osób. Wykonali piękne prace plastyczne w różnych technikach. Autorzy wszystkich prac zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi, które wręczył Komendant Placówki Straży Granicznej w Terespolu mjr SG Piotr Grytczuk. Galeria poniżej przedstawia prace wykonane przez naszych „artystów” oraz uroczystość wręczenia nagród.
        Lista nagrodzonych uczniów przedstawia się następująco:
        1.    Chomiuk Mikołaj, klasa III b
        2.    Okseniuk Stanisław, klasa I b