• WARSZTATY WIELKANOCNE

02.04.2024 18:29

W piątek 22 marca uczniowie klasy Ic i IIa uczestniczyli we wspólnych warsztatach "Wielkanocne stroiki z żywym owsem i rzeżuchą” zorganizowanych przez "Kocham nad szycie”.

Uczniowie mieli okazję posłuchać informacji na temat symboli Świąt Wielkanocnych, następnie wykonali z pomocą pani prowadzącej prześliczne stroiki świąteczne. Każde dziecko włożyło dużo serca i pracy w wykonanie swojego stroika. Własnoręcznie zrobione stroiki dzieci zabrały ze sobą do domu.

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY I DZIEŃ KOLOROWYCH SKARPETEK W KLASACH DRUGICH

02.04.2024 18:26

W czwartek 21 marca uczniowie klas II obchodzili pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Drugoklasiści spędzili ten dzień na wspólnej zabawie. Na początku urządzili sobie piknik, następnie oglądali bajki  i wspólnie tańczyli. Tego dnia nie zapomnieliśmy również o kolorowych skarpetkach, które są symbolem solidarności z osobami z Zespołem Downa. Uczniowie klas II ubrali się w skarpetki do nie pary. Ten dzień był energetyczny i kolorowy. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele wyśmienicie się bawili i wiosnę powitali na dobre.

• 8 MARCA...

17.03.2024 17:58