Pożegnania nadszedł czas

Pożegnanie 6-latków z przedszkolem miało w tym roku charakter dwuetapowy. Najpierw (18.06.19r.) odbył się piknik rodzinny w Kobylanach, podczas którego nie zabrakło pieczonych kiełbasek, szaleństw na dmuchańcu i zabaw grupowych. Pojawiła się również namiastka lekcji historii podczas wspólnego zwiedzania Dzieła Międzyfortowego Kobylany I. Druga część miała miejsce dzień później podczas oficjalnego zakończenia roku. Elegancko ubrane przedszkolaki żegnały się z paniami i innymi grupami przedszkolaków, recytując wierszyki i śpiewając piosenki. Dzieci oprócz dyplomów i książeczek otrzymały drobne upominki od Pani Ani i wiele ciepłych życzeń na przyszły etap edukacyjny. Ostatnim etapem uroczystości były pyszne lody, na które zabrała przyszłych pierwszoklasistów Pani Ula. W imieniu rodziców i dzieci składamy serdeczne podziękowania Pani Ani Szamuk, Pani Uli Korycińskiej i Pani Ani Malickiej za trud, jaki wkładały każdego dnia w opiekę i edukację naszych pociech.

D. Wójcik

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi