• Sześciolatki w Krainie Lodu

• 09.12.2019 13:21
      • 4 grudnia dwie grupy sześciolatków wybrały się do kina, aby poznać dalsze losy Anny i Elzy, bohaterek bajki „Kraina lodu”. Tuż przed seansem dzieci znakomicie bawiły się w towarzystwie Mikołaja oraz jego asystentki, którzy porwali całą widownię do tańca, a następnie zorganizowali zabawy z nagrodami. Oczywiście nasze przedszkolaki brały udział we wszystkich konkurencjach i wracały z kina z książkami oraz grami edukacyjnymi.

Pełne energii, ale nieco już głodne towarzystwo zjadło pyszny obiad w restauracji, aby z nowymi siłami wziąć udział w zajęciach edukacyjnych w Bibliotece Barwnej. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w tej wyjątkowej bibliotece, przypadła im do gustu zwłaszcza sala z ogromnym łóżkiem, na którym leżąc można czytać książki.

Pełni wrażeń, ale nieco zmęczeni wycieczkowicze wrócili do przedszkola, gdzie czekali już rodzice ciekawi opowieści swoich pociech.

Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni grupy Wiewiórek – Kamila Korneluk we współpracy z paniami Marzenną Grygorowicz oraz Urszulą Korycińską.

KK