Sukcesy naszych uczniów w XIV Powiatowych Prezentacjach Wokalnych

          23 maja w Łomazach odbyły się XIV POWIATOWE PREZENTACJE WOKALNE. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury wystąpiło pięcioro uczniów naszej szkoły reprezentujących Terespol.

            W najmłodszej grupie startował uczeń klasy 2b, Maciek Badalski, który wykonał

"Piosenkę o babci i dziadku". W kategorii klas 4-6 udział wzięły dwie wokalistki z 4 a: Julia Krześniak z piosenką ,,Sport, to zdrowie" i Gabriela Szkuta , która wykonała  ,,Szukamy przygody". Grupę najstarszą reprezentowały: weteranka scen - Natalia Szołoniuk, która zaśpiewała ,,Zegarmistrz światła" oraz debiutująca na konkursie pozaszkolnym, Kinga Szczygielska, śpiewając ,,Serca gwiazd".

               Trzyosobowe Jury po wysłuchaniu 25 wykonań doceniło troje naszych artystów. Najmłodszą kategorię wygrał MACIEJ BADALSKI . III miejsca w swoich kategoriach wyśpiewały: JULIA KRZEŚNIAK  i NATALIA SZOŁONIUK . Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i podziękowania, a najlepsi - piękne statuetki.

Osiągnięciem zapewne było też doświadczenie sceniczne, które powinno w przyszłości zaowocować kolejnymi sukcesami i tego życzymy młodym artystom.             

            Do występu dzieci przygotował, zawiózł, wspierał, nakarmił i uwiecznił te chwile, nauczyciel muzyki - Tomasz Jezuit.  

T. JEZUIT

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi
    21 - 550 Terespol
    ul. Sienkiewicza 27
  • (0 83) 375 21 72
    fax.: 83 375 21 72

Galeria zdjęć