• Kacper Wieczorek - laureatem konkursu ortograficznego Lubelskiego Kuratora Oświaty!!!

• 09.03.2016 18:27

• Dnia 1.02.2016r. w Lublinie odbył się etap wojewódzki konkursu ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Szkołę podstawową,  w wyżej wymienionym konkursie, reprezentował uczeń kl.VIb -  Kacper Wieczorek. Decyzją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej w Lublinie Kacper otrzymał tytuł laureata konkursu ortograficznego LKO. W finale tego konkursu wzięło udział 194 uczniów ze szkół województwa lubelskiego. Kacper znalazł się na 19. pozycji w gronie laureatów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
                  W zmaganiach konkursowych towarzyszyła Kacprowi i wspierała go p. Barbara Wegiera – nauczycielka języka polskiego i jednocześnie wychowawczyni.
                                                                                                                                           B.Wegiera