• ZAJĘCIA BASENOWE

• 05.06.2019 21:08
      • W tym roku szkolnym 2018/19 aż 14 uczniów przystąpiło do egzaminu na kartę pływacką z powodzeniem. Wymagania nie są łatwe, a mianowicie należy  przepłynąć 200m (8 basenów), w tym 150m (6 basenów) na brzuchu kraulem lub żabką i 50m (2 baseny) na plecach bez odpoczynku i bez stawania na dno, jednym ciągiem, oraz trzeba skoczyć  na głowę lub nogi ze słupka i przepłynąć 5m pod wodą. Najmłodsze zdobywczynie karty to trzy uczennice klasy II. Gratulujemy. Muszę pochwalić się jeszcze jednym sukcesem, a mianowicie dwóch uczniów naszej szkoły zdobyło żółty czepek, czyli przepłynęli bez odpoczynku 60 długości basenu. Wielkie, wielkie gratulacje. Podziękowania kieruję do rodziców, którzy pomagali w opiece nad dziećmi.